Konkurs OLIMPUS (konkurs ogólnopolski, listopad, org. p. Marta Górecka, Henryka Kwiatkowska, Monika Trybuł, Agnieszka Siemieniak)

W tegorocznej jesiennej edycji Olimpusa uczniowie z klas IV-VI przystąpili do konkursu z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki i przyrody. Niektórzy wzięli udział w kilku. Wielu z nich osiągnęło bardzo dobre wyniki. 

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki z poszczególnych przedmiotów:

Klasa 4:

Język polski- Karolina Sarzała

Język angielski- Karolina Sarzała

Matematyka-Julia Majchrzak

Przyroda- Kinga Gientka

Klasa 5:

Język polski- Kinga Chrząszczewska

Język angielski- Kinga Chrząszczewska

Matematyka-Kinga Chrząszczewska

Przyroda - Kinga Chrząszczewska

Klasa 6:

Język angielski- Michał Sobiecki

Matematyka-Jakub Szablewski

Przyroda – Andrzej Jankowski, Michał Sobiecki

Klasa 7:

Język polski- Kacper Rachubinski

Język angielski- Martyna Chrząszczewska

Matematyka- Kacper Rachubiński

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do podejmowania kolejnych prób.

oprac. p. Marta Górecka

Konkurs-Mój Las (ogólnopolski, org. p. Henryka Kwiatkowska)

Kacper Rachubiński oraz Julia Majchrzak, wykonali piękne albumy na ogólnopolski konkurs „Mój las” zorganizowany przez Zarząd Okręgowy LOP i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa.

Tematem konkursu było runo leśne i jego mieszkańcy. Każdy album składał się z 10 stron maszynopisu. Kacper i Julia uzupełnili opisy różnymi, własnymi pracami plastycznymi, szkicami, fotografiami.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.04.2018r.

oprac. p. Henryka Kwiatkowska

Konkurs-Ptaki Drapieżne(org. p. Henryka Kwiatkowska)

Uczniowie z klasy IV przystąpili do konkursu „ Ptaki drapieżne”. Uczniowie wykonali różną techniką prace plastyczne, przedstawiające ptaki drapieżne. Część uczniów została wynagrodzona książkami i dyplomami. II miejsce zajęła: Zuzanna Stańczak, a III miejsce: Karolina Sarzała i Anna Łopińska.

oprac. p. Henryka Kwiatkowska

Konkurs-Wisła Inspiruje(org. p. Henryka Kwiatkowska)

W konkursie o haśle „ Wisła inspiruje” – zorganizowanym przez Centrum Ekologiczne w Płocku. Do konkursu pt.” Co żyje w Wiśle?” przystąpił: Andrzej Jankowski i Wojciech Dudkiewicz. Wyników brak.

oprac. p. Henryka Kwiatkowska

Konkurs- Na Najładniejszą Kartę Bożonarodzeniową(org. p. Henryka Kwiatkowska)

Konkurs został zorganizowany przez bibliotekarza i aktyw biblioteczny szkoły. Zadaniem uczniów, było wykonanie kart świątecznych dowolną techniką. Wszystkie karty były piękne.

Laureaci: Agata Dębczyńska- I miejsce, Paulina Przybyszewska – II miejsce, Zuzia Zalewska- III miejsce.

oprac. p. Henryka Kwiatkowska

Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza dekoracja/ozdoba świąteczna” org. p. Monika Trybuł i Agnieszka Siemieniak.

W grudniu w naszej szkole przeprowadzony został konkurs plastyczny na wykonanie najładniejszej ozdoby świątecznej. Laureatami zostali:

1 miejsce:

Jan Baranowski

Blanka Markiewicz

Dominik Skarżyński

Marcel Markiewicz

2 miejsce

Maja Wróblewska

Klaudia Gwóźdź

3 miejsce

Krzysztof Nowicki

Maciek Nowicki

Szymon Rachubinski

Maja Kacprzak

Wyróżnienie:

Ania Łopińska

Martyna Dutkiewicz

Julia Kiempińska

oprac. p. Agnieszka Siemieniak

Konkurs-Zbiórka Karmy(org. p. Henryka Kwiatkowska)

Członkowie LOP i pozostali uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „ Dokarmiamy zwierzęta zimą” zorganizowane przez Koło Łowieckie w Gąbinie. Uczniowie zebrali sucha paszę i oddali do koła na dokarmianie zwierzyny leśnej. Niektórzy uczniowie przeznaczyli na ten cel więcej, niż jeden wór suchej paszy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi przed feriami zimowymi.

oprac. p. Henryka Kwiatkowska

Konkurs wewnątrzszkolny "Najładniejszy wystrój sali lekcyjnej" (org. p. Sylwia Erdmańska i Agata Skonieczna)

10.01.2018r. nastąpi  rozstrzygnięcie konkursu na "Najładniejszy wystrój sali lekcyjnej". W konkursie będzie oceniana czystość i estetyka klasy, wykonana zgodnie z tematyką gazetka klasowa oraz najatrkcyjniejszy wystrój sali lekcyjnej nawiązujący do Świąt Bożegonarodzenia. W konkursie bierze udział VII klas oraz oddział przedszkolny. Celem konkursu jest uświadomienie uczniom odpowiedzialności  za sale lekcyjne, stworzenie świątecznej atmosfery w szkole oraz motywowanie uczniów do dbania o czystość i porządek swojego miejsca pracy.

oprac. p. Sylwia Erdmańska i Agata Skonieczna